جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

معرفی موسسات غیرمجاز برگزارکننده دوره‌های فراگیر به مقامات قضایی

  مجریان و موسسات غیرقانونی و غیرمجاز که در زمینه دوره­‌های آموزشی کوتاه­ مدت، آمادگی کنکور و فراگیر پیام­ نور فعالیت دارند، به مقامات قضایی معرفی خواهند شد.

  به گزارش پرتال اخبار ژیام نور ، علی معصومیان – رئیس مرکز آموزش‌های عالی آزاد و خاص دانشگاه علمی‌کاربردی با اعلام این خبر، افزود: مجریان و موسسات غیرقانونی و غیرمجاز که در زمینه دوره­‌های آموزشی کوتاه­ مدت، آمادگی کنکور و فراگیر پیام ­نور فعالیت دارند، به مقامات قضایی معرفی خواهند شد و مجوز مؤسسات آموزش عالی آزاد در صورت تخلف باطل خواهد شد.

  وی گفت: به تمام مؤسسات آموزش عالی آزاد اعلام می­ شود که اجرای دوره­‌های کوتاه­ مدت فاقد مجوز، اخذ شهریه غیرمصوب و تبلیغات مغایر، مشمول تخلفات است و نسبت به متخلفین اقدام بازدارنده اعمال خواهد شد.

  به گفته معصومیان، مؤسسات آموزش عالی آزاد می‌توانند نسبت به شناسایی و معرفی مجریان فاقد مجوز به مرکز آموزش‌های عالی آزاد و خاص اقدام و همکاری لازم را در این خصوص بعمل آورند.


  این مطلب تا کنون 25 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ شنبه 31 فروردين 1392
  منبع
  برچسب ها : آزاد ,عالی ,معرفی ,مؤسسات ,آموزش ,قضایی ,عالی آزاد ,آموزش عالی ,مقامات قضایی ,مؤسسات آموزش ,قضایی معرفی ,قضایی معرفی خواهند ,مقامات قضایی معرفی , ,
  معرفی موسسات غیرمجاز برگزارکننده دوره‌های فراگیر به مقامات قضایی

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر